علائم تجاری

مشاور شرکت

 

امروزه داشتن وکیل دادگستری برای مشاور شرکتها ، واحدهای تجاری،تولیدی،صنعتی و بازرگانان نه تنها ضروری است بلکه پرداخت حق المشاوره و حق الوکاله نیز هزینه نبوده و به نوعی سرمایه گذاری در عرصه تجارت محسوب می گردد چرا که کم نمودن ضرر و آثار ناشی از آن و حفظ سرمایه نیز به نوبه خود سرمایه گذاری است و اگر اهمیت آن از کسب درآمد بیشتر نباشد کمتر نخواهد بود .

 

 

 

به عنوان مثال شرکت و یا تاجری را در نظر بگیرید که بدون داشتن وکیل و مشاور حقوقی مبادرت به انعقاد قرارداد می نماید و وارد عرصه کسب و کار می گردد ، چنانچه از قوانین ، نحوه تنظیم قرارداد ، آثار حقوقی مفاد قرارداد و شرایط و تعهدات آن اطلاعات حقوقی نداشته باشد چه بسا در صورت بروز مشکل و اختلاف با طرف مقابل،ممکن است نه تنها سودی کسب ننماید بلکه سرمایه خود را نیز به عنوان ضرر از دست بدهد که هر چه مطلب در خصوص اهمیت موضوع گفته شود شاید کم باشد، لذا شرکتها و تجار می توانند در این راستا از وکلای دادگستری باتجربه و متخصص در امور شرکتها یاری و کمک بگیرند.

عمده ترین دلائل نیاز موسسات ، واحدهای تجاری ، تولیدی ، صنعتی ، صاحبان صنایع ، بازرگانان و تجار به وکیل دادگستری و مشاور حقوقی را می توان برشمرد:

نمایندگی” در دادگاهها پذیرفته نیست لذا شرکتها تنها با اعطای وکالت به وکیل دادگستری می توانند بدون حضور خود ، دعاوی را طرح و به نتیجه برسانند.

در برخی موارد اعطای وکالت به وکیل دادگستری و پیگیری امور حقوقی توسط وکیل با صرفه تر از پیگیری توسط خود مدیران شرکتها و تجار خواهد بود .

عدم اطلاع کافی اشخاص نسبت به قوانین مختلف،راهکارهای حقوقی، تنظیم قراردادها،آثار حقوقی شروط قرارداد ، نحوه طرح دعوای حقوقی،تنظیم دادخواست و لوایح دفاعی که همگی موضوعاتی تخصصی و حقوقی می باشند.

پیشنهاد ما به شما :

با پرداخت حق المشاوره بصورت ثابت ، مانع طرح دعوا و بروز مشکلات حقوقی و هزینه های بالا در آینده گردید.

در صورت نیاز به طرح یا دفاع از دعاوی شما ، با پرداخت حق الوکاله توافقی ،متناسب با حجم کار و بودجه و شرایط مالی شما ، از خدمات حقوقی تخصصی مشاورین ما در امور شرکتها با بیش از ۱۰سال سابقه کار عملی، بصورت حضوری و غیر حضوری ، موردی، موضوعی ، مستمر یا مقطعی بهره مند شوید.

از جمله مواردی که توسط وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ارائه می گردد :

- مشاوره حقوقی و نظارت بر انعقاد قرارداد شرکت ها ، واحدهای تجاری ، تولیدی ، صنعتی و بازرگانان با سایر اشخاص و یا وکالت در پرونده های حقوقی .

- حضور در واحد حقوقی شرکت ها و ارائه مشاوره حقوقی و ارائه خدمات حقوقی به طور تمام وقت و یا پاره وقت .

- وكالت در دعاوی مربوط به قراردادها ، مطالبات ، موضوعات و مسائل تجاری .

- تنظيم قرارداد ها ، دادخواست ، شكوائيه ، واخواهی ، تجدیدنظر خواهی ، لايحه دفاعيه و درخواست های حقوقی .

- مشاوره حقوقي در خصوص تنظيم قراردادها ، دعاوی و مسائل مربوط به قراردادها ، مطالبات و موضوعات و مسائل تجاری .

 

لینک دین
تلگرام
اینستاگرام
الووکیل

ورود اعضا

برای دریافت خدمات حقوقی ثبت نام کنید